Будівництво біобасейнів

Останнім часом все більше людей купують ділянки, де є вихід до води. Маючи дачну ділянку, Ви цілком можете облаштувати плавальний ставок на дачі. Штучний ставок для купання дає можливість прямо у себе у дворі, в саду влаштувати невеличке озерце, в якому ви зможете купатися, біля якого зможете з задоволенням проводити вільний час. Тільки плавальний ставок дасть Вам відчути під час купання своє усамітнення з природою, адже такий штучний ставок матиме ті ж флору і фауну, що і природний.

БіоБасейн – це складна гідротехнічна споруда, будівництво якого варто довірити тільки професіоналам, адже навіть найдосвідченіші компанії України з будівництва ставків не зможуть забезпечити таку якість води як компанія «ArtGarden».

БіоБасейни (ЕкоБасейни), це басейни з біологічним очищенням в яких є зона з гравієм і рослинами, така ж за площею як і плавальна зона, вони відрізняються від біоставків наявністю бетонної монолітної або збірної чаші регулярної форми. Біобасейни можуть бути на вигляд як звичайні басейни, якщо зону фільтрації з рослинами і гравієм віднести на відстань, єдина відмінність – це колір води. У звичайних басейнах через застосування хімії вода блакитного кольору, так як в ній вбиті всі живі організми, а наша біологічно очищена вода має злегка бірюзовий відтінок.

За формою і конструкції біобасейни підрозділяються на наступні:

Регулярний БіоСтавок (ЕкоСтавок) має повністю регулярне планування зі строгими геометричними формами, включаючи і зону з рослинами. Вся чаша має монументальну і міцну конструкцію.

Змішане планування – в регулярному стилі виконується тільки плавальна частина екоставка, а зона регенерації виконується в плавному пейзажному стилі.

Пейзажне планування БіоСтавка – весь ставок виконується в плавних природних формах і обрисах, з використанням натуральних матеріалів.

Можна також зробити БіоСтавок (ЕкоСтавок) на різних рівнях, це додасть унікальність і красу будь-якому ставку. Такий ставок буде добре виглядати, якщо у вас не рівний ландшафт на ділянці. Звичайно, в цьому випадку інженерія стане складніше і трохи дорожче, але хіба це головне? За допомогою цього прийому можна зробити красивий водоспад за рахунок переливів в різних рівнях.

Будівництво ставків для плавання і їх запуск в експлуатацію вимагають значної попередньої роботи. Не варто забувати про те, що плавальний ставок – це повноцінний архітектурний об’єкт, який потребує специфічних знань і професіоналізму. До того ж, спроба самостійно облаштувати штучне водоймище для плавання може Вам коштувати в рази дорожче, так як виправлення помилок завжди вимагає додаткових грошових внесків. Само по собі будівництво ставків не має особливих обмежень, що дозволяє створити плавальний ставок, який буде ідеально поєднуватися з навколишнім пейзажем, мати потрібні Вам форму і розмір, і таке оформлення, яке вам до вподоби. Спорудження ставка – це досить трудомісткий і складний процес, тому перед тим як почати його будівництво, слід ознайомитися з особливостями зведення водойм і етапами їх спорудження.

Етапи зведення ставка:
– Визначення цільового призначення ставка. Дизайнерське оформлення або розведення риби?
– Проектування, фінансовий розрахунок і придбання необхідних матеріалів.
– Земляні роботи, а саме копка котловану під будівництво ставка.
– Укладання геотекстилю на дно ставка
– Гідроізоляція домашнього ставка, яка здійснюється за допомогою поліетилену або полівінілхлориду, або рідкої гуми, або ж бутилкаучуковой плівки.
– Відбір натурального каменю-валуна для зміцнення берега і викладки дна, а також його очищення.
– Закладка електричних кабелів, шланга для насоса і установка самого насоса. При необхідності установка фільтрів і подсветок.
– Укладання дна натуральним каменем, гравієм і оформлення самого ставка.
– Заповнення ставка водою, перевірка його гідроізоляції.
– Рослинний дизайн водойми, в який входить висадка глибоководних, навколоводних і прибережних рослин.
– Запуск риби. Створити і упорядкувати водойма, наприклад, площею в 25 квадратних метра, можна протягом 7-14 днів, звичайно ж, при активній і плідній роботі. А від того на скільки чітко спланований процес створення штучного ставу, буде залежати його якість і термін експлуатації.

Ми займаємося будівництвом штучних водойм, ставків і біобассейнов під ключ. Вам не доведеться хвилюватися про якість і надійність будівництва.